2014 Conn.Si Massacre Poletni Finale

From LexiConn
Jump to: navigation, search
2014 Conn.Si Massacre Poletni Finale
Massacre2.jpg
Info
Organizator Conn.Si
Datum 29. junij 2014
Tip Online
Kraj /
Igre StarCraft II
Nastopajočih 8
Results
Smallcup.gif StarCraft II Slovenia Terran Killerfive

2014 Conn.Si Massacre Poletni Finale bo potekal v nedeljo, 29. junija 2014.

Contents

Pravila in informacije

  • Sistem tekmovanja bo Double Elimination bracket,
  • igra se best-of-3

Nagrade

Zmagovalec Poletnega Finala bo prejel slušalke SteelSeries Flux, preostali nagradni sklad pa bo znan najkasneje do začetka Poletnega Finala.

Map pool

King Sejong Station LE Habitation Station LE
Overgrowth LE Merry Go Round LE
Waystation Alterzim Stronghold
Frost Berkinton Square

Tekmovalca izločata mape dokler ne ostanejo 3. Začne igralec, ki ima višji ladder rank (gleda se liga, nato točke v njej). Igralec, ki ni odstranil zadnje izbere katera izmed preostalih map bo prva. Drugo mapo izbere poraženec iz preostalih dveh map, ki sta še na voljo.

Točke

Igralci, ki se bodo udeležili prvih petih Massacreov v letu 2014 bodo, odvisno od končne uvrstitve, pridobivali točke na le-teh in prvih 8 igralcev bo povabljenih.

Lestvica
# Igralec 1 2 3 4 5 Σ
1. Z small.png Evuser 51 35 - 51 - 137
2. T small.png Killerfive 15 - 35 15 51 116
3. Z small.png Deumos 15 25 25 15 35 115
4. Z small.png Pajack - 25 51 35 - 111
5. P small.png DeLuxE 25 - 15 25 25 90
6. Z small.png Starbuck 25 51 - - - 76
7. T small.png VonComet 35 - 25 - 15 75
8. Z small.png Rivaille 15 15 15 - - 45
P small.png Dreyan 15 15 15 - - 45
10. T small.png MeddeX - - - 25 15 40
T small.png Eelektross - - - 15 25 40
11. T small.png Buzzkill - - - 15 15 30
P small.png eLephaNt - 15 - - 15 30
13. Z small.png TheForte - 15 - - - 15
Z small.png Reach - - 15 - - 15

Udeležba

P small.png Protoss (1) T small.png Terran (2) Z small.png Zerg (5) R small.png Random (0)
Slovenia DeLuxE Slovenia Killerfive Slovenia Evuser
Slovenia VonComet Slovenia Deumos
Slovenia Pajack
Slovenia Starbuck
Slovenia Rivaille

Rezultati

  Round 1 Round 2 Round 3 Round 4 Grand Final
                                       
Winner's bracket
 Slovenia Zerg Evuser 2
 Slovenia Zerg Rivaille 1
 Slovenia Zerg Evuser 1
 Slovenia Protoss DeLuxE 2
 Slovenia Zerg Pajack 1
 Slovenia Protoss DeLuxE 2
 Slovenia Protoss DeLuxE 1
 Slovenia Terran Killerfive 2
 Slovenia Terran Killerfive 2
 Slovenia Terran VonComet 1
 Slovenia Terran Killerfive 2
 Slovenia Zerg Deumos 0
 Slovenia Zerg Deumos FW  Slovenia Terran Killerfive 2
 Slovenia Zerg Starbuck 0  Slovenia Protoss DeLuxE 0
 
Loser's bracket
 Slovenia Zerg Deumos 0
 Slovenia Zerg Rivaille 1
 Slovenia Zerg Pajack 2  Slovenia Protoss DeLuxE 2
 Slovenia Zerg Pajack 2  Slovenia Zerg Pajack 0
 Slovenia Zerg Evuser 0
 Slovenia Zerg Evuser 2
 Slovenia Zerg Evuser 2
 Slovenia Terran VonComet FW
 Slovenia Terran VonComet 0
 Slovenia Zerg Starbuck 0

Končna uvrstitev

Uvrstitev Igralec Nagrada
Smallcup.gif Slovenia Terran Killerfive SteelSeries Flux
Smallcup silver.gif Slovenia Protoss DeLuxE SteelSeries QcK Heavy
Smallcup bronze.gif Slovenia Zerg Evuser /
4th Slovenia Zerg Pajack /
Round of 6 Slovenia Zerg Deumos
Slovenia Terran VonComet
/
Round of 8 Slovenia Zerg Starbuck
Slovenia Zerg Rivaille
/