ConnACT 1

From LexiConn
Jump to: navigation, search
ConnACT #1
Info
Organizator Conn.Si
Datum 27. september 2014
Tip LAN
Kraj Ljubljana
Igre Hearthstone
Nastopajočih 16
Results
Smallcup.gif Hearthstone Slovenia zaephyr

ConnACT #1 bo potekal v soboto, 27. septembra 2014, v prostorih Kiberpipe v Ljubljani, z začetkom ob 13:00 uri. V skupnem sodelovanju ga organizirata Conn.Si in Kiberpipa, sponzor dogodka pa je SteelSeries Slovenia. Na dogodku bo potekalo tekmovanje v igri HearthStone 1 proti 1. Uradno novico si lahko preberete tukaj.

Contents

Prijava in pravila

Prijava

  • Prijave pobiramo preko elektronske pošte na naslov prijave@conn.si, ki naj vključuje vaše ime in priimek, štiri heroje, s katerimi nameravate tekmovati, vzdevek ter character code vašega Blizzardovega računa. Prijavnina znaša €5 in jo plačate na samem dogodku.

Pravila

  • Vsak tekmovalec se prijavi s štirimi klasami, s katerimi lahko sodeluje na turnirju (heroje lahko spreminjate do petka, 26. septembra 2014, oz. najkasneje na dan dogodka pred začetkom tekmovanja),
  • Tekmovalci bodo razdeljeni v skupine po 4, ki bodo potekale po sistemu best-of-five dual elimination; najboljše dva iz vsake skupine se uvrstita v končnico; (število skupin in tekmovalcev v končnici bo odvisno od števila prijavljenih),
  • Skupine bodo objavljene na dan dogodka, ko bodo prisotni vsi sodelujoči,
  • Pred vsakim dvobojem si igralca izmenjata informacije o izbranih herojih in nato prepovesta uporabo enega izmed štirih nasprotnikovih herojev (izbranega/prepovedanega heroja nasprotnik NE SME uporabiti v tem dvoboju),
  • Igralec ne sme proti istemu nasprotniku uporabiti heroja, ki je že izgubil,
  • Tekmovalca ne smeta zapustiti challenge. Decke ni dovoljeno spreminjati v dvoboju, lahko pa jih spreminjajo pred in po posameznem dvoboju z določenim nasprotnikom.

Nagradni sklad

  • 1. mesto: SteelSeries Kana mouse, 8x Shark energy drink in nagradna karta
  • 2. mesto: SteelSeries QcK Heavy mousepad, 4x Shark energy drink in nagradna karta
  • 3. mesto: 2x Shark energy drink in nagradna karta
  • 4. mesto: 1x Shark energy drink in trepljaj po rami

Prijavljeni

Tekmovalec Heroji
Slovenia Timo#2217 Druid.png Warlock.png Rogue.png Priest.png
Slovenia mikrobx#2382 Warrior.png Mage.png Paladin.png Priest.png
Slovenia zaephyr#2532 Druid.png Shaman.png Paladin.png Warlock.png
Slovenia ichi# Paladin.png Shaman.png Priest.png Warlock.png
Slovenia Freck#2612 Warrior.png Paladin.png Priest.png Hunter.png
Serbia slasher Warrior.png Warlock.png Rogue.png Priest.png
Slovenia Ragezor#2847 Priest.png Paladin.png Mage.png Warlock.png
Slovenia commontea#2608 Mage.png Warrior.png Paladin.png Hunter.png
Slovenia unicorn#2662 Mage.png Shaman.png Hunter.png Paladin.png
Slovenia Jaay#2674 Hunter.png Paladin.png Druid.png Warlock.png
Slovenia dimljen#2573 Shaman.png Rogue.png Paladin.png Hunter.png
Slovenia Heavencry#2702 Paladin.png Warrior.png Shaman.png Druid.png
Slovenia Mangup3000#2643 Priest.png Druid.png Warlock.png Warrior.png
Slovenia Kingoftop#2853 Warlock.png Priest.png Druid.png Mage.png
Slovenia Tiks#2853 Priest.png Paladin.png Warlock.png Druid.png
Slovenia Blackzor#2254 Priest.png Shaman.png Warlock.png Rogue.png

Rezultati

Skupinski del

Group A
1. Slovenia zaephyr 2-0 6-2
2. Serbia slasher 2-1 8-5
3. Slovenia Kingoftop 1-2 3-7
4. Slovenia mikrobx 0-2 3-6
Matches
zaephyr 3 2 slasher
mikrobx 1 3 Kingoftop
zaephyr 3 0 Kingoftop
slasher 3 2 mikrobx
Kingoftop 0 3 slasher
Group B
1. Slovenia Freck 2-0 6-2
2. Slovenia Mangup3000 2-1 8-3
3. Slovenia Blackzor 1-2 3-6
4. Slovenia unicorn 0-2 0-6
Matches
Freck 3 0 Blackzor
Mangup3000 3 0 unicorn
Freck 3 2 Mangup3000
Blackzor 3 0 unicorn
Mangup3000 3 0 Blackzor
Group C
1. Slovenia Tiks 2-0 6-2
2. Slovenia Jaay 2-1 8-5
3. Slovenia Heavencry 1-2 5-8
4. Slovenia dimljen 0-2 2-6
Matches
Jaay 3 0 Heavencry
Tiks 3 0 dimljen
Jaay 2 3 Tiks
Heavencry 3 2 dimljen
Jaay 3 2 Heavencry
Group D
. Slovenia Ragezor 2-0 6-3
. Slovenia Timo 2-1 8-5
. Slovenia commontea 1-2 6-6
. Slovenia ichi 0-2 0-6
Matches
Timo 3 0 ichi
Ragezor 3 1 commontea
Timo 2 3 Ragezor
commontea 3 0 ichi
Timo 3 2 commontea

Končnica

  Quarterfinals Semifinals Finals
                     
 Slovenia zaephyr 3
 Slovenia Timo 0
 Slovenia zaephyr 3
 Slovenia Mangup3000 1
 Slovenia Tiks 2
 Slovenia Mangup3000 3
 Slovenia zaephyr 3
 Serbia slasher 1
 Slovenia Freck 1
 Slovenia Jaay 3 3rd place match
 Slovenia Jaay 1
 Slovenia Mangup3000
 Serbia slasher 3
 Slovenia Ragezor 0  Slovenia Jaay FW
 Serbia slasher 3

Končna uvrstitev

Uvrstitev Igralec Nagrada
Smallcup.gif Slovenia zaephyr SteelSeries Kana mouse, 8x Shark energy drink in nagradna karta
Smallcup silver.gif Serbia slasher SteelSeries QcK Heavy mousepad, 4x Shark energy drink in nagradna karta
Smallcup bronze.gif Slovenia Jaay 2x Shark energy drink in nagradna karta
4th Slovenia Mangup3000 1x Shark energy drink in trepljaj po rami